Без рубрики

Через 14 років ремейк Half-Life нарешті побачить світ

Black Mesa починалася як фанатський мод оригінальної гри Half-Life але з цим вашим графоном, фізикою і шейдерами. Але вийшов максимальний довгострой.

Довгоочікуваний ремейк оригінальної гри Half-Life нарешті має офіційну дату виходу! І так, якщо ти в танку, то нагадую — до цього, гра перебувала в ранньому доступі (а до поширення терміна ранній доступ взагалі була просто «емка» ремейку). 5 березня Black Mesa нарешті вийде з під пера команди The Crowbar Collective.

Анонс зробили в Steam, і як можна зрозуміти з початку абзацу — сам Габен благословив цю справу. Чорт, але ж це може стати відмінним початком нової стратегії бізнесу.

Оригінальна Half-Life вийшла на ПК в далекому 1998 році, коли здебільшого наших читачів і в проекті не було (а редакція брутального грала в перших Героїв і фанатіла від Грінч). Гра стала хітом, який буквально перевернув ринок. Та що там говорити — гра створила частину культури, за якою до сих пір приємно спостерігати.

Ось так виглядала коробка оригінальної гри Half-Life.

У грі нам давали можливість вжитися в роль Гордона Фрімана — молодого 27 річного фізика.

Black Mesa увібрала в себе всі ідеї та ідеали Half-Life 1 і перенесла їх в сильно модифікований движок Source. Адам Енгельс (це власник всього 14 річного балагану і просраних термінів) явно охіріває від щастя, що нарешті-то цей треш закінчиться.

У березні 2006 року я і двоє моїх однокласників потрапили в команду Black Mesa. Там же я став художнім керівником і партнером компанії Crowbar Collective LLC, а після і повноцінним власником. Рівно 14 років тому ми мріяли завершити цю історію і нарешті мені це вдалося.

Кожен бажаючий може купити гру в Steam всього лише за 19,99 доларів. То ж — налітайте!

Comment here